O nas

Zgr 6.100 SKART to polski producent kolumn głośnikowych z 30-letnim doświadczeniem.

Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment przeznaczony do zastosowań zarówno w warunkach domowych, jak i instytucjonalnych. Różnorodność naszej palety produkcyjnej pozwala na realizację wszelkich zamówień również z zakresu głośników, wzmacniaczy i całych systemów radiowęzłowych. Możesz zaufać nam także w przypadku produkcji nagłośnienia przeznaczonego dla niewielkich pokojów odsłuchowych, kin domowych w większych wnętrzach czy dużych obiektach użyteczności publicznej (np. nagłośnienie kościoła czy sal konferencyjnych).

Dzięki własnej fabryce w Kobyłce pod Warszawą jesteśmy w stanie wytwarzać wszystkie obudowy głośnikowe na zamówienie. W stolarni z bogato wyposażonym parkiem maszynowym oraz kabinie lakierniczej wykonujemy wszelkie procesy produkcyjne związane z kolumnami głośnikowymi.

Jako producent głośników możemy pochwalić się współpracą nie tylko z krajowymi Kontrahentami, ale także z Partnerami biznesowymi spoza Polski. Realizujemy wiele zamówień z segmentu Hi-End, stawiając na najwyższą jakość dźwięku oraz na najwyższą estetykę wykończenia produktów.

Podstawowym kierunkiem naszej oferty produkcyjnej są kolumny głośnikowe przeznaczone do ustawienia na podstawce lub zawieszenia na ścianie jak i klasyczne podłogowe.
W naszej ofercie znajdują się kolumny pracujące w obudowach zamkniętych oraz bassreflex. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami. W ofercie znajdziesz m.in. głośnik centralny, wzmacniacz strefowy, wzmacniacz do mikrofonu czy subwoofer aktywny. Jako producent cenionego sprzętu gwarantujemy solidność oraz niezmienną klasę produkowanego towaru.

Jeżeli nie możesz dopasować kolumn do swoich potrzeb, prosimy o wysłanie nam zapytania. Postaramy się przygotować specjalnie dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!